Kas yra OPTIMUS MONITUS?

OPTIMUS MONITUS – tai aplinkosaugos naujienų ir žinių platforma, kurioje aplinkosaugos specialistai, buhalteriai bei kitų sričių specialistai randa patikimą informaciją vienoje vietoje.

OPTIMUS MONITUS – tai abonementinė paslauga smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams.

OPTIMUS MONITUS – tai kasdienis darbo įrankis, kuris padės įgyvendinti „Gamintojo atsakomybės principo“ reikalavimus tūkstančiams Lietuvos gamintojų ir importuotojų.

Platformoje naudotojai gali skaityti naujienas, nagrinėti teisės aktus ir stebėti jų pasikeitimus, naudotis mokomąja medžiaga, atmintinėmis, žiūrėti video įrašus, naudotis skaičiavimo įrankiais, užduoti klausimus OPTIMUS MONITUS specialistams, nagrinėti situacijų duomenų bazę bei naudotis kitais funkcionalumais. Čia rasite visus atsakymus, praktinius įrankius bei pagalbą sprendžiant sudėtingus aplinkosauginius iššūkius.

Kviečiame prisijungti prie IŠMANIOS APLINKOSAUGOS bendruomenės!

Mes esame aplinkosaugos profesionalų komanda, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. Savo veikloje taikome naujausias informacines technologijas, leidžiančias sumažinti Jūsų darbo kaštus ir efektyviai padidinti aplinkosauginių reikalavimų įgyvendinimą bei kontrolę.

Mūsų sukurta ir nuolat tobulinama OPTIMUS MONITUS platforma paneigia visus mitus apie varginančią aplinkosaugos įgyvendinimo naštą. Automatizuotos sistemos sumažina žmogiškųjų klaidų tikimybę ir lanksčiai prisitaiko prie išskirtinių Jūsų verslo poreikių. Visa informacija saugiai talpinama debesyse, o tai suteikia galimybę duomenis pasiekti iš bet kurio mobilaus ar stacionaraus įrenginio visame pasaulyje. Taip galite savo aplinkosaugą kontroliuoti patogiau, saugiau ir laisviau.

OPTIMUS MONITUS platforma yra orientuota į įmones, kurios neturi galimybių ir resursų steigti įmonės viduje atskiro etato aplinkosaugos pareigybei, todėl mūsų paprastos ir intuityvios platformos pagalba įmonės lengvai, patogiai ir laiku gaus visą būtiną informaciją aplinkosaugos prievolėms įgyvendinti.

Kodėl verta naudotis OPTIMUS MONITUS?

Pasirinkę OPTIMUS MONITUS, gausite ne tik aplinkosaugos žinių bazę, bet nuolatinį edukacijos įrankį, padėsianti Jums patogiai ir užtikrintai įsisavinti svarbiausius aplinkosaugos aspektus, kuriuo Jūs galėsite naudotis Jums patogiu laiku neribotą kiekį kartų už prieinamą kainą:

  • Visa patikima informacija susisteminta pagal svarbiausias temas ir potemes, todėl lengvai surandama ir patogiai pateikiama.
  • Jums nebereikės patiems gaišti laiko skirtinguose portaluose, kad nepraleistumėt svarbių pasikeitimų.
  • Mes stebime už Jus visą teisinę bazę, informuojame apie planuojamus teisės aktų pokyčius, teikiame Jums rekomendacijas kaip pasiruošti jų įgyvendinimui.
  • Susisteminta mokomoji medžiaga Jūsų patogumui bet kuriuo paros metu be jokių peržiūros apribojimų.
  • Patogūs klausimynai leidžiantys pasitikrinti savo aplinkosaugos prievoles.
  • Skaičiuoklės leidžiančios greitai ir patogiai palyginti organizacijų įkainius, bei susiplanuoti taršos mokesčius.
  • Daugiau jokio derinimosi prie interaktyvių ar „gyvų“ seminarų, per kuriuos nespėjate įsisavinti visos informacijos ir neturite galimybės pakartotinai sugrįžti prie Jums rūpimų klausimų.
  • Daugiau Jums nereikia niekur važiuoti, platforma pasiekiama 24/7.
  • Išsaugomas konfidencialumas, nes nereikia niekam atskleisti informacijos.
  • Svarbių datų kalendorius ir priminimai apie artėjančius terminus.

Naudodamos OPTIMUS MONITUS, įmonės taupo laiką ir kaštus, ir taip yra skatinamos būti pažangesnėmis, efektyvesnėmis ir konkurencingesnėmis. Nereikia steigti atskiro aplinkosaugos specialisto etato, rūpintis dėl jo edukacijos ar pavadavimo jo atostogų ar ligos metus.