Apie mus

Kartu su visomis Europos šalimis siekiame tvaresnės ir švaresnės aplinkos, kurioje gyvename, tačiau verslams, ypač gamintojams ir importuotojams, tai reiškia ne tik gražią iniciatyvą, bet ir varginantį ES numatytų aplinkosaugos prievolių vykdymą.

Mes, OPTIMUS MONITUS, esame tam, kad padėtume šiems verslams prievolių įgyvendinimo procesą paversti kuo patogesniu, efektyvesniu ir lengvesniu.

Suprantame Jūsų rūpesčius

Jau daugiau nei 20 metų dirbame su verslais kaip išorinis aplinkosaugos prievolių įgyvendinimo skyrius, todėl iki skausmo pažįstame problemas ir iššūkius su kuriais tenka susidurti gamintojams ir importuotojams, siekiant įvykdyti ES reikalavimus.

Brangūs žmogiškieji resursai, nuolatiniai mokymai ir seminarai, kuriuose norint spėti su nuolat besikeičiančiais įstatymais, būtina dalyvauti reguliariai, informacijos trūkumas ir keblus naršymas internete, bandant atrasti rūpimą aplinkosaugos prievolių įvykdymui reikalingą informaciją, o kur dar žmogiškosios klaidos, kurios gali kainuoti itin brangiai.

Siūlome sprendimą

Kviečiame išspręsti efektyvumo problemas ir išbandyti mūsų sukurtą išmanią ir intuityvią OPTIMUS MONITUS platformą, kurioje rasite ir patogią mokamą medžiagą ir reikalingus teisės aktus, ir aktualiausias šios srities naujienas ir mokesčių skaičiuokles bei kitus praktinius įrankius. Be to, visada galėsite užduoti klausimą ir gauti visa reikiamą pagalbą, sprendžiant sudėtingus aplinkosauginius iššūkius.

Ši platforma taps nepamainomu įrankiu smulkiems ir vidutiniams verslams, kurie neturi galimybių ir resursų steigti atskiro etato aplinkosaugos pareigyvei, tačiau taip pat palengvins darbą ir patyrusiems specialistams, sumažindama darbo kaštus, padidindama darbo našumą ir efektyvumą.

Išmanios aplinkosaugos principai

Savo veiklą grindžiame nuolatinės pažangos principu, todėl ir savo klientus norime vesti išmanesnės aplinkosaugos link. Vienas iš OPTIMUS MONITUS tikslų – pritaikant naujausius IT įrankius automatizuoti aplinkosaugos prievolių vykdymo procesus. Tai reiškia, kad platformoje integruojami įrankiai, leidžiantys automatiškai paskaičiuoti mokėtinus mokesčius, tiesiai platformoje pildyti dokumentus ir galiausiai be papildomų žingsnių tiesiogiai perkelti juos į GPAIS sistemą (paslauga bus teikiama nuo 2023 m. rudens).

Kviečiame atsisakyti krūvos popierių ir kartu su mumis žengti į skaitmenizuotą aplinkosaugos kasdienybę. Visa informacija, kuria disponuojate savo asmeninėje paskyroje laikoma saugiuose debesyse, kad galėtumėte visą reikiamą informaciją pasiekti bet kuriuo jums patogiu metu iš bet kurio mobilaus ar stacionaraus įrenginio visame pasaulyje.

Prisijunkite prie išmanaus aplinkosaugos valdymo

Rinkitės vieną iš trijų paslaugų planų, tinkantį Jūsų verslo poreikiams, prenumeruokite ir pamirškite varginančia aplinkosaugos prievolių įgyvendinimo naštą. Jūsų patogumui, integravome galimybė susikurti tiek fizinio asmens, tiek įmonės paskyras. Prie įmonės paskyros galite pridėti reikalingus darbuotojus ir suteikti jiems atitinkamas administravimo teises sutartoms pareigoms atlikti.

Tikime, kad su OPTIMUS MONITUS atrasite ramybę aplinkosaugos prievolių įgyvendinimo procese!