Retas atvejis, kad TIPK leidimo koregavimas ar išdavimas pavyksta iš pirmo karto, kad skirtingai suprantame tai, ko prašo nustatytos formos, kyla klausimų, gauname skirtingus specialistų atsakymus. Paraiškas taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui gauti, pakeisti ar patikslinti, pateiktuose dokumentuose gan dažnai įsivelia klaidos, o pildantiesiems kyla klausimų dėl to, kaip taisyklingai pateikti reikiamą informaciją.

Siekiant pagerinti teikiamų dokumentų kokybę bei sumažinti administracinę naštą įmonėms juos teikiant, Aplinkos apsaugos agentūra kviečia visus, kuriems ši tema aktuali, dalyvauti seminare, kuriame bus aptarti dažniausiai kylantys neaiškumai.

Seminaras vyks š.m. gruodžio 15 d. 9:00 val. „Microsoft Teams“ platformoje. Norintiems dalyvauti, būtina registracija. Prisijungimo nuorodą gausite likus dienai iki renginio. 

Kilus klausimams dėl renginio organizavimo galite kreiptis į Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos departamento Taršos integruotos prevencijos skyriaus vedėją Ingą Raudonienę (el.p. inga.raudoniene@gamta.lt, tel. +370 665 00722).

Dalyvių skaičius ribojamas.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome užpildyti registracijos anketą. Anketoje galite pateikti Jums aktualius klausimus dėl kylančių neaiškumų rengiant paraiškas taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimams gauti/ pakeisti iki lapkričio 15 d. Dėl techninių galimybių dalyvių skaičius gali būti ribojamas. 

Registruotis seminarui bei pateikti aktualius klausimus galite čia iki lapkričio 15 d.